fa-IRen-US
جستجو
چهارشنبه, 02 خرداد,1403
Menu

جزئیات مطلب

سخنرانی معاونت سازمان سرمایه گذاری در اختتامیه نشست بین المللی شانگهای

دکتر جمالی در جمع هیات های اعزامی سازمان شانگهای اظهار داشتند : بار دیگر نمونه دیگری از همکاری و تلاش مشترک با نتایج ثمربخش با افتخار به انجام رسید که بدون وجود روحیه وحدت، احترام متقابل و همبستگی نمایندگان خانواده بزرگ سازمان همکاری شانگهای محقق نمی شد. این نوع تلاش های جمعی نوید بخش همکاری و یکپارچگی روزافزون کشورهای عضو به ویژه در راستای رشد اقتصادی پایدار و رفاه عمومی است.

ایشان یادآور شد نشست کارگروه سرمایه گذاری در تهران، این فرصت را فراهم آورد که رودررو به دور هم بنشینیم و ایده ها و پیشنهادات خود را به اشتراک گذاریم. در این اجلاس در راستای ابتکارات انجام شده توسط تک تک اعضا، شاهد انجام بحث های داغی برای یافتن مناسب ترین پاسخ بودیم.

معاونت سازمان سرمایه گذاری اعلام نمود تعهد همه هیئت ها به موارد دستور کار حتی آنهایی که به صورت مجازی در آن شرکت کردند، بی تردید نشانگر درایت اعضای خانواده شانگهای است. این حرکت ارزشمند باید حمایت شود و به طور جدی تداوم یابد و همه ما مشتاقانه منتظر گامهای بیشتری در مسیر تحقق اهداف هستیم.

ایشان ضمن ابراز قدردانی از علاقه نمایندگان به بازدید از پارک علم و فناوری پردیس، آن را فرصتی برای ارائه دستاوردهای فناوری پیشرفته دانشمندان جوان کشورمان برشمردند و افزودند این اطمینان هست که کشورهای عضو تعامل خود را در زمینه سرمایه گذاری با بهره مندی از فناوری های پیشرفته ارتقا خواهند داد، چرا که جمهوری اسلامی ایران از برنامه ها و طرح های فناورانه حمایت می کند.

در پایان بار دیگر از همه اعضا برای مشارکت در این رویداد مهم تشکر صمیمانه داشتند.

انتخابگر پوسته

دی ان ان