fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 26 فروردین,1403
Menu

جزئیات مطلب

نشست هم اندیشی مشترک ریاست سازمان سرمایه گذاری با بانوان همکار سازمان درایام دهه فجر

همزمان با فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و در ایام الله دهه مبارک فجر، معاون وزیر و ریاست سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران و اشرف السادات میری طامه، مشاور وزیر اقتصاد در امور زنان و خانواده با بانوان شاغل در سازمان سرمایه گذاری در روز دوشنبه 16 بهمن ماه دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه آقای فکری ضمن تبیین الزامات حضور زنان در عرصه های اجتماعی همزمان با صیانت از خانواده، به بیان فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری در ملاقات با بانوان در روز 6 دی ماه سال جاری پرداخته و اصل شایسته سالاری را دیدگاه حاکم سیاست گذاران و مقامات عالی کشور در انتخاب مدیران و ارتقای شغلی زنان عنوان کردند و سهمیه بندی و درصد برای حضور زنان در عرصه های مدیریتی را مردود و فاقد اعتبار دانستند.

همچنین خانم میری نیز طی سخنانی با استناد به فرمایشات امام علی(ع) اظهار داشتند که زنان با روحیه فداکاری و ایثاری که در سرشت آنان نهفته، با گذشت از بسیاری خودخواهی ها و منفعت طلبی های شخصی، در مسئولیتهای خانوادگی و اجتماعی ایفای نقش میکنند. بنابراین برای تمامی مسئولین و سیاست گذاران عالی کشور ضرورت دارد که در فراهم سازی الزامات و شرایط ارتقای مهارت های مدیریتی و نقش آفرینی بهینه زنان در نظام اجرایی کشور بکوشند.

در پایان بانوان شاغل سازمان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در موضوعات مورد علاقه پرداخته و دغدغه های آنان مورد بررسی و هم اندیشی قرارگرفت.

انتخابگر پوسته

دی ان ان