fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 08 اسفند,1402
Menu

جزئیات مطلب

نماینده تام الاختیار وزیر اقتصاد: راه اندازی میزهای ارتباطات مردمی، تسهیل گر دسترسی مردم به مسئولان و خدمات وزارتخانه ها

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر سلمانی افزود: در همین راستا و در چهاردهمین سفر استانی ریاست جمهوری و وزیر اقتصاد میز ارتباطات مردمی این وزارت خانه نیز برای مردم هرمزگان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در روزهای ۲۲و ۲۳ دی ماه با حضور مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان، مدیران بانک ها، نمایندگان بیمه ها و سایر زیر مجموعه استقرار یافت.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه مردم هرمزگان مردمانی نجیب و با اصالت هستند که این امر می طلبد در راستای توجه به معیشت آنان اقدام گردد، اظهار داشت: در نشست وزیر اقتصاد و استاندار هرمزگان مقرر شد که صدور مجوزهای کسب و کار تسهیل گردد تا شاهد رونق اقتصادی هرمزگان باشیم زیرا این امر معیشت مردم این استان را نیز بدنبال دارد.
وی افزود: در نشست وزیر اقتصاد و استاندار نیز مقرر شد در خصوص مازاد درآمد مالیاتی هرمزگان در هیئت دولت مطرح و تصمیم گیری شود.
نماینده تام الاختیار وزیر اقتصاد همچنین از عملکرد مردم هرمزگان و اداره کل امور مالیاتی هرمزگان در راستای تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی و تأمین درآمدهای استان قدردانی کرد.

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

انتخابگر پوسته

دی ان ان