fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 03 خرداد,1403
Menu

جزئیات مطلب

با حضور وزیر اقتصاد ؛ معارفه مدیر عامل و اعضای جدید هیئت مدیره بیمه ایران برگزار شد

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر سید احسان خاندوزی در این جلسه با بیان اینکه وضعیت و نحوه عملکرد بیمه ایران، نماد و تصویری از صنعت بیمه در کشور و نشان‌دهنده جهت گیری سیاست های دولت در این حوزه است، حرکت جدی به سمت کارآمدی این صنعت، انضباط بخشی و شفافیت و تسهیل ارائه خدمت به خدمت گیرندگان را از جمله محورهای کاری و اولویت های "حسن شریفی" مدیر عامل و رییس هیات مدیره جدید این شرکت عنوان کرد.
وی با تأکید بر لزوم گره گشایی صنعت بیمه در سطوح مختلف برای مردم؛ طراحی یک نقشه مدون به منظور  اجرایی کردن تعهدات هیئت مدیره شرکت سهامی بیمه ایران به وزارت اقتصاد را از دیگر انتظارات خود از مدیر عامل و هیئت مدیره جدید بیمه ایران  عنوان کرد و گفت: این نقشه راه، باید با دید بلند مدت طراحی شده و در پایان هر شش ماه، گزارش روند پیشرفت آن تهیه و ارائه شود.
 دکتر خاندوزی ضمن تأکید بر ضرورت انجام برخی "چرخش های تحول زا" در صنعت بیمه کشور، تقویت نظارت بر فعالیت های شعب و نمایندگی های بیمه در عرصه عملیاتی را اقدامی ضروری برای پیشبرد صنعت بیمه در کشور، بویژه برای بیمه ایران عنوان کرد.
گفتنی است در این جلسه احکام انتصاب مدیرعامل و اعضای جدید هیئت مدیره بیمه ایران به آنها ابلاغ شد.

وزیر اقتصاد در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای مدیرعامل سابق بیمه ایران، برای  مدیرعامل جدید و اعضای هیئت مدیره این شرکت آرزوی موفقیت نمود.

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

انتخابگر پوسته

دی ان ان