fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 08 اسفند,1402
Menu

جزئیات مطلب

وزیر اقتصاد در پایان سفر به استان هرمزگان تأکید کرد: افزایش ظرفیت پهلوگیری در بندر لنگه/ توجه بیشتر به توسعه و رشد اقتصادی مردم منطقه

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)،  دکتر خاندوزی در جمع بندی سفر خود به استان هرمزگان و در جمع مردم بندر لنگه گفت: بنده حامل سلام رئیس جمهور به مردم خوب، خونگرم و ولایی شهرستان بندرلنگه هستم و همینطور حامل پیام وی برای آمادگی و توجه بیشتر به مناطقی که در طول سال های گذشته مورد بی توجهی قرار گرفته اند.
وزیر اقتصاد در ادامه افزود: در ارزیابی هایی که در بحث بنادر و توسعه آن شد و همینطور در بیاناتی که مردم بندر لنگه ابراز کردند به وضوح عدم رضایت نسبت به توسعه و اقتصاد دیده می شود.
وی تصریح کرد: به نظر می رسد در شهرستان بندر لنگه غیر از حل برخی از مسائل برای اقشار خاص، در دیگر مسائل و حوزه ها به درستی سرمایه گذاری نشده است‌. 
وزیر اقتصاد در ادامه اضافه کرد: امروز نکات بسیار خوبی توسط مسئولان محترم بندر لنگه از جمله فرماندار، شهردار و امام جمعه این شهر  در مورد مشکلاتی که لزوم پیگیری دارند، مطرح شد و فهرست گردید. 
خاندوزی افزدد: امشب در جلسه شورای اداری استان که برگزار خواهد شد به نمایندگی از سوی مردم بندر لنگه، تمامی این موارد را پیگیری خواهم کرد. 
احسان خاندوزی در پایان گفت: در پیگیری های این سفر به طور ویژه، مسئله افزایش ظرفیت بنادر بندر لنگه را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد تا کشتی های با تناژ بالاتر نیز بتوانند در این بندر پهلوگیری کنند و امکان رشد اقتصادی شهر را دوباره فراهم آورد.

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

انتخابگر پوسته

دی ان ان