fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 30 اردیبهشت,1403
Menu

جزئیات مطلب

بازدید معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران از پروژه نیروگاه سیریک در استان هرمزگان

سفر معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به استان هرمزگان

این سفر دو روزه (شنبه و یکشنبه 14 و 15 اسفندماه جاری) به منظور مذاکرات با مقامات عالی استان، بازدید از آخرین وضعیت پروژه های سرمایه گذاری خارجی در استان هرمزگان از جمله پروژه نیروگاه سیریک که با همکاری ایران و روسیه در حال اجرائی می باشد انجام شد.

گفتنی است بازدید از پروژه های پالایشگاه نفت، قیر و کلنگ زنی پروژه ۱۰هزار تنی سیلیکون متال و پروژه های شرق هرمزگان بخشی از برنامه های سفر دو روزه ی آقای فکری و هیئت همراه بوده است.

این سفر به منظور مذاکرات با مقامات عالی استان بویژه مسئولان اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان، بازدید از آخرین وضعیت پروژه های پالایشگاه نفت، قیر، افتتاح و مراسم کلنگ زنی پروژه  10 هزار تنی سیلیکون متال  پروژه های شرق هرمزگان بخشی از برنامه های سفر معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و هیات همراه قرار داشت.

مهمترین برنامه سفر ریاست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و هیات همراه شامل بازدید از پروژه ها، مذاکره و ملاقات با مسئولان استان هرمزگان به شرح خلاصه زیر قرار دارد:

 

بازدید از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) در غرب هرمزگان با وسعت 1100 هکتار که در نزدیکی بندعباس قرار دارد. آقای فکری و هیات همراه ضمن ملاقات و مذاکره با مدیرعامل و مسئولان این مجتمع صنعتی از نزدیک در جریان یکی از بزرگترین پروژه های مجتمع صنایع دریایی و فراساحلی کشور با توان بالا در ساخت انواع شناور و کشتی و سازه ها و سکوهای دریایی نفت و گاز قرار گرفتند.

 

بازدید و مذاکره با مسئولان و مقامات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان و مرکز خدمات سرمایه گذاری، ملاقات، مذاکره و برگزاری نشست با کارکنان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان،

 

بازدید از نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک به مساحت 200 هکتار و ملاقات و مذاکره با مسئولان و تکنسین های روسی/ ایرانی و اطلاع از آخرین وضعیت اجرایی پروژه مذکور در برنامه کاری بوده است، خاطرنشان می گردد پروژه مربوطه در قالب همکاری مشترک ایران و روسیه (سرمایه گذاری مشترک ایران و روسیه) در حال اجرا می باشد.

 

روابط عمومی  سازمان سرمایه گذاری

انتخابگر پوسته

دی ان ان