fa-IRen-US
جستجو
شنبه, 24 مهر,1400
Menu

جزئیات مطلب

پیام تسلیت معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به مناسبت شهادت سرتیپ پاسدار دکتر محسن فخری زاده

دکتر موسوی ضمن محكوم نمودن این اقدام تروریسمی، پیام تسلیتی صادر نمود

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ
 

و کسانی که در راه خدا به شهادت میرسند، هرگز رفتار و اعمالشان از بین نرفته و پروردگار اینان را با حال نیکو در بهشتی وصف نشدنی قرارمیدهد.

تروریست های وابسته به استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر در اقدامی وحشیانه، یکی از فرمانده هان و مدیران خدمتگزار عرصه علم و دانش،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند. این در حالیست که در عزم ملت غیور و قدرتمند بزرگ کشورمان بویژه در دستیابی به ادامه پیشرفت و توسعه دانش علوم نوین در حوزه های مختلف بویژه دفاعی و نظامی خللی وارد نخواد شد.

ترور کرودلانه شهید سرتیپ پاسدار دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهشی و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران توسط تروریست ها و عوامل وابسته به رژیم جعلی صهیونیستی را به شدت محکوم می نمائیم.

بدانید قهرمانان همیشه زنده بوده و هستند و با شهادت هر مدیر و دانشمند درخت تنومند علم و دانش کشور پربارتر از همیشه سایه خود را بر سرزمین با عظمت کشورمان گسترش خواهد داد. شهادت راه مردان حق بوده و مجازات سیاه روزان و خطاکاران، قانون الهی است و بدیهی است این ترورها دشمنان انقلاب اسلامی را پیش تر ناامید خواهد نمود.
 

شهادت این اسوه تقوا، مرد علم و دانشمند برجسته را به مردم شریف، مقام معظم رهبری، مسئولان لشکری و کشوری بویژه نظامیان و سپاهیان کشور و خانواده بزرگوار این فرمانده و مدیر شهید را تسلیت عرض می نمایم و از پرودگار متعال برای آن شهید عزیز علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

 

                                                                                                   سید علی محمد موسوی

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

 

انتخابگر پوسته

دی ان ان