fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 11 مرداد,1400
Menu

جزئیات مطلب

نشست خزانه دار كل كشور با ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان هرمزگان

پیگیری و راهنمایی در خصوص ارائه راه حل های قانونی به مدیران

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان، خزانه دار کل کشور با بیان خشنودی از تفکرات دانشگاهی دکتر دسینه و سابقه ی درخشان وی در هرمزگان گفت؛ خوشبختانه نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در هرمزگان دارای نگاهی وسیع هستند و به تعامل اعتقاد دارند.

اکرمی با بیان اینکه "ما پیگیر دغدغه های مدیران مالی و ذیحسابان دستگاه های اجرایی هستیم و در زمینه نامه نگاری ها و اقدامات زیادی صورت گرفته" افزود؛ تمام تلاش ما حفظ جایگاه ذیحسابان در اجرای قوانین و دستگاه هاست.

وی در ادامه گفت: ما همه ی مشکلات و دغدغه های ذیحسابان را به دولت منعکس کرده ایم و از هیچ تلاشی در این راه فروگذار نخواهیم بود.

در بخش دیگری از این نشست مهدی دسینه نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان  با بيان اينکه؛ ذیحسابان دستگاه های اجرایی بال های پرواز دستگاه ها هستند افزود ؛ ذیحسابان نقش بسزایی در دستگاه های اجرایی ایفا می کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با بیان اينکه ذیحسابان دستگاه های اجرایی نه تنها در مقابل مدیران نیستند بلکه مشاورانی آگاه در کنار مدیران محسوب می شوند گفت؛ تبیین جایگاه ذیحسابان در دستگاه های اجرایی و اجرای دقیق قوانین از مهمترين دغدغه های ذیحسابان است که در این راه باید حمایت شوند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

انتخابگر پوسته

دی ان ان