fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 24 خرداد,1403
Menu

جزئیات مطلب

دستور وزیر اقتصاد در بندر امام خمینی (ره): تعیین تكلیف ذرت‌های آلوده دپو شده در این بندر تا پایان اسفندماه

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، خاندوزی در این بازدید ابتدا با رانندگان حمل کالاهای اساسی و استراتژیک که ساعتهای زیادی را در صف سپری می کنند گفت و گو کرد و پس از شنیدن حرفها و مشکلات آنها دستورات میدانی برای اصلاح برخی روندها را به مدیران حاضر در این بازدید صادر کرد .
وزیر اقتصاد همچنین آخرین وضعیت ترخیص این کالاها را رصد و از انبار برنج‌های دپو شده و ذرت های آلوده (خوراک دام) که به دلیل مجوزهای استاندارد امکان ترخیص آن‌ها وجود ندارد، بازدید کرد.
سید احسان خاندوزی همچنین در حاشیه بازدید از بندر امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بندر امام خمینی (ره) بزرگترین مبدأ واردات کالاهای اساسی کشور به ویژه غلات است که به تنهایی سهم عمده‌ آن از طریق این بندر وارد کشور می‌شود.

وی افزود: متأسفانه به دلیل برخی ناکارآمدی‌ها، در ماه‌های قبل حجم رسوب و ماندگاری کالایی بالایی در این بندر وجود داشت؛ هدف از بازدید حاضر، این است که مسئولان  بنادر، گمرکات و اموال تملیکی استان توضیحات لازم را ارائه دهند تا بتوانیم از منظر دولت این دغدغه را رفع تکلیف کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی طی ماه‌های گذشته تلاش خوبی صورت گرفته و با وجود اینکه ۲۸ درصد ورودی کالاهای اساسی تخلیه شده در بندر نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده است.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

انتخابگر پوسته

دی ان ان