fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 28 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

آغاز به کار فعالانه غرفه سازمان سرمایه‌گذاری در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران

یکشنبه, 09 اردیبهشت,1403 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه, اخبار برگزیده

/

آغاز به کار فعالانه غرفه سازمان سرمایه‌گذاری در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران

غرفه سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به عنوان آژانس تشویق سرمایه‌گذاری جمهوری اسلامی ایران در ششمین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی ایران (ایران اکسپو 2024) با حضور آقای دکتر جمالی معاون سازمان و آقای دکتر کوده ئی مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در اولین روز نمایشگاه با حضور فعال همکاران دفتر سرمایه گذاری که با استقبال صاحب‌نظران، بنگاه‌ها و شرکت‌های داخلی و نیز شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران خارجی رو به رو گردید، راهنمایی لازم به مراجعه کنندگان صورت گرفت.

همچنین با حضور مدیران و همکاران دفتر سرمایه گذاری جلسات هماهنگی با همکاران مراکز خدمات سرمایه‌گذاری استان های مرکزی، سمنان، هرمزگان وکردستان برگزار گردید.

در نخستین روز از این رویداد، همچنین رونمایی از کتابچه ظرفیت‌ها و مشوق های سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف اقتصادی ایران که توسط اتاق بازرگانی تهران ایجاد شده بود، باحضور مسئولان اتاق بازرگانی ایران، سازمان سرمایه‌گذاری و اتاق بازرگانی تهران در غرفه اتاق بازرگانی ایران انجام شد.

همکاران سازمان سرمایه‌گذاری، همچنین در سالن B2B  در جلسات هیات های تجاری کشورهای ترکیه و قزاقستان حضور یافتند و توضیحات لازم را درخصوص حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی به متقاضیان ارائه دادند.

شایان ذکر  است غرفه سازمان سرمایه‌گذاری واقع در سالن 38B غرفه شماره 7  از روز شنبه هشتم تا روز چهارشنبه دوازدهم اردی‌بهشت‌ماه ۱۴۰۳ از ساعت 9 صبح الی 16:00 پذیرای فعالان اقتصادی داخلی و خارجی و صاحب‌نظران و علاقمندان حوزه سرمایه‌گذاری خارجی است.

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان