fa-IRen-US
جستجو
چهارشنبه, 05 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

آگهی استخدام مشاور از طرف بانک توسعه اسلامی

چهارشنبه, 08 مرداد,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

آگهی استخدام مشاور از طرف بانک توسعه اسلامی

بانک توسعه اسلامی قصد دارد یک مشاور حقیقی برای کمک به مدیریت و اجرا ، بویژه از جنبه موضوعات فنی، پروژه های بانک مذکور در کشور استخدام نماید

بانک توسعه اسلامی قصد دارد یک مشاور حقیقی برای کمک به مدیریت و اجرا ، بویژه از جنبه موضوعات فنی، پروژه های بانک مذکور در کشور استخدام نماید. مشاور مذکور در تهران مستقر بوده و حسب مورد، بازدیدهایی از محل اجرای پروژه ها نیز  داشته و در انجام وظایف خود با نماینده بانک مذکور در کشور هماهنگ خواهد بود. 

دوره همکاری و حوزه وظایف مشاور مورد نظر در مرحله نخست، شش ماه و شامل فعالیت های مرتبط با دو پروژه فاضلاب روستایی (تسهیلات شماره 0084 و 0086) و پروژه فاضلاب شش شهر استان فارس(تسهیلات شماره 0107) خواهد بود. دوره قرارداد و حوزه کاری حسب نیاز IDB و رضایت از عملکرد مشاور قابل تمدید خواهد بود. حقوق و سایر هزینه های مورد قبول مشاور، از طرف بانک توسعه اسلامی پرداخت می شود. علاقمندان به همکاری می توانند تا تاریخ 27 مرداد ماه 1399 (17 آگوست 2020) مدارک مورد نیاز را به آدرس ایمیل isdb.projectmanagement@gmail.com ارسال نمایند. بانک توسعه اسلامی از طریق ایمیل مذکور با متقاضیان در ارتباط خواهد بود.
آگهی استخدام مربوطه در بخش اطلاعیه سایت به آدرس:

 

https://investiniran.ir/Portals/0/TOR_1.pdf


موجود می باشد.

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان