fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 26 فروردین,1403
Menu

آرشیو اخبار

بازدید هیأت‌های اعزامی کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای از پارک علم و فناوری پردیس

پنجشنبه, 03 اسفند,1402 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

بازدید هیأت‌های اعزامی کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای از پارک علم و فناوری پردیس

در ادامه برگزاری هشتمین کارگروه سرمایه‌گذاری سازمان همکاری شانگهای و در اجرای برنامه تدوین شده برای این رویداد، هیأت‌های اعزامی از هشت کشور دیگر عضو سازمان به همراه هیأت ایرانی از پارک فناوری پردیس به عنوان یکی از ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های مهم سرمایه‌گذاری در ایران بازدید کردند.

در ابتدای این برنامه مدیران پارک فناوری پردیس ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران، توضیحات مبسوطی در خصوص فضای سرمایه‌گذاری در حوزه نوآورانه و دانش‌بنیان در ایران ارائه نمودند و سپس به معرفی تاریخچه، ظرفیت‌ها و همچنین برنامه‌های همکاری بین‌المللی پارک پرداختند .

بازدید از نمایشگاه محصولات و تولیدات شرکت‌های حاضر در پارک بخش دیگری از برنامه بود که با توضیحات مسئولان پارک فناوری پردیس همراه شد و مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

در بخش بعدی این برنامه، دو شرکت از اعضای مجموعه پارک فناوری پردیس به ارائه توانمندی‌ها و محصولات خود پرداختند و سپس هیات‌ها از دو کارخانه موجود در پارک نیز بازدید نمودند.

در پایان، پارک فناوری پردیس پیشنهادات خود را در خصوص زمینه‌های همکاری دوجانبه و چندجانبه با دبیرخانه و کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای اعلام نمود که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان