fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 26 فروردین,1403
Menu

آرشیو اخبار

برگزاری نشست هماهنگی برای رونمایی از اطلس سرمایه گذاری

شنبه, 14 بهمن,1402 / دسته ها: اخبار ویژه

/

برگزاری نشست هماهنگی برای رونمایی از اطلس سرمایه گذاری

به منظور نهایی سازی و هماهنگی برنامه های مراسم رونمایی از اطلس سرمایه گذاری کشور، نشستی با حضور آقای جمالی، سرپرست معاونت سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و همکاران ذی ربط در روز چهارشنبه مورخ 11بهمن ماه 1402 در محل سالن خلیج فارس این سازمان برگزار گردید.

دکتر جمالی در این نشست ضمن تقدیر از تلاش های همکاران مربوطه، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در راستای انجام تدارکات و برگزاری درشأن و مناسب مراسم رونمایی از اطلس سرمایه گذاری کشور که مقرر است در تاریخ دوشنبه 16 بهمن ماه 1402 با حضور وزیر اموراقتصادی و دارایی برگزار شود، مطرح کردند.

سرپرست معاونت سازمان در ادامه با ذکر تجربیات مشابه مراسمات رونمایی بین المللی، کیفیت رونمایی را منعکس کننده اهمیت پروژه در حوزه اقتصاد دانسته و در تشریح کاربرد پروژه، مزیت های متعددی برای آن برشمردند که تبیین علمی و عینی فرآیندهاو الزامات توسعه، دستیابی به اطلاعات تفصیلی از وضع موجود کشور و افق های توسعه، کمک به تهیه برنامه اقدام در راستای تحقق اهداف کلان کشور، تغییر الگوی رفتاری سرمایه گذاران، امکان استفاده از محتوای اطلاعات مکانی در تحلیل اقتصادی، تسهیل ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان در کمترین زمان و امکان رقابت در سطح ملی و جهانی بخشی از این مزیت ها هستند.

آقای جمالی همچنین نقش یکایک افراد در برگزاری هر چه بهتر مراسم را یادآور شده و تأکید کردند که ضرورت دارد از تمام ظرفیت های سازمان برای برگزاری هرچه بهتر و مناسب تر این مراسم استفاده گردد.

در انتها مقرر شد نشست دیگری در تاریخ 14 بهمن ماه 1402 در ارتباط با همین موضوع برگزار شود.

 

در این ارتباط همچنین نشستی در صبح روز چهارشنبه در محل مرکز روابط عمومی وزارت امور اقتصادی با رئیس مرکز موصوف برگزار شد که طی آن ضمن بررسی جزئیات برگزاری مراسم، درخصوص تهیه الزامات و نهایی نمودن برنامه کار و همچنین ابعاد مختلف پوشش رسانه ای برنامه تصمیم گیری شد.

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان