fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 14 اسفند,1402
Menu

آرشیو اخبار

دویست و شصت و دومین جلسه هيات سرمايه‌گذاري خارجي برگزار شد

چهارشنبه, 20 مهر,1401 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

دویست و شصت و دومین جلسه هيات سرمايه‌گذاري خارجي برگزار شد

دویست و شصت و دومین جلسه هیات سرمایه‌گذاری خارجی با تصویب طرح‌های سرمایه‌گذاران خارجی از چندین کشور مختلف و در بخش‌های صنعت، معدن، ساختمان،کشاورزی، بهداشت و درمان، گردشگری و خدمات جهت انجام فعالیت در چندین استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری در این نشست که به ریاست علی فکری، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در محل سالن خلیج فارس این سازمان برگزار گردید، 13 طرح  اصلی و 13 طرح فرعی سرمايه‌گذاري خارجي شامل طرح‌های سرمایه‌گذاری جديد و چند مورد تغییرات و تمدید مجوز مربوط به طرح‌هاي سرمايه‌گذاري خارجي پیشین بحث و بررسی گردید و در نهایت به تصویب رسید.

 این طرح‌های سرمایه‌گذاران خارجی که در حوزه های نظیر صنعت، معدن، ساختمان، کشاورزی، بهداشت و درمان، گردشگری و خدمات  بودند در این نشست جهت صدور مجوز مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار گرفتند.

گفتنی است که اعضای مشارکت کننده در هيات سرمايه‌گذاري خارجي کشور شامل معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری، معاون وزير امور خارجه، معاون سازمان برنامه وبودجه كشور، معاون بانك مركزي و روساي اتاق‌هاي بازرگاني و تعاون می‌باشند و حسب مورد نیز مهمان مدعو از وزارتخانه و یا دستگاه‌هاي تخصصي ذي‌ربط برای شرکت درجلسات هيات سرمایه‌گذاری خارجی در جلسه حاضر خواهند شد. | پایان پیام

 

روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان