fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 31 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

دویست و شصت و یکمین جلسه هيات سرمايه‌گذاري خارجي برگزار شد

چهارشنبه, 23 شهریور,1401 / دسته ها: اخبار

/

دویست و شصت و یکمین جلسه هيات سرمايه‌گذاري خارجي برگزار شد

دویست و شصت و یکمین جلسه هیات سرمایه‌گذاری خارجی با تصویب طرح‌های سرمایه‌گذاران خارجی از هفت کشور دنیا و در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی، بهداشت و درمان، گردشگری و خدمات جهت انجام فعالیت در چندین استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری در این نشست که به ریاست علی فکری، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری خارجی در محل سالن خلیج فارس سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران برگزار شد، 22 طرح سرمايه‌گذاري خارجي شامل طرح‌های سرمایه‌گذاری جديد و چند مورد تغییرات مربوط به طرح‌هاي سرمايه‌گذاري خارجي پیشین و همچنین مباحث مربوط به انتقالات ارزی سرمایه‌گذاران موضوع نشست به تصویب رسید.

 این طرح‌های سرمایه‌گذاران خارجی که در حوزه های نظیر صنعت، معدن، کشاورزی، بهداشت و درمان، گردشگری و خدمات  بودند در این نشست مورد جهت صدور مجوز مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار گرفتند.

گفتنی است که اعضای مشارکت کننده در هيات سرمايه‌گذاري خارجي کشور شامل معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری، معاون وزير امور خارجه، معاون سازمان برنامه وبودجه كشور، معاون بانك مركزي و روساي اتاق‌هاي بازرگاني و تعاون می‌باشند و حسب مورد نیز مهمان مدعو از وزارتخانه و یا دستگاه‌هاي تخصصي ذي‌ربط برای شرکت درجلسات هيات سرمایه‌گذاری خارجی در جلسه حاضر خواهند شد. | پایان پیام

 

روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان