fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 28 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

همراه با نمایشگاه ایران اکسپو 2024

دوشنبه, 10 اردیبهشت,1403 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

همراه با نمایشگاه ایران اکسپو 2024

در دومین روز از برگزاری نمایشگاه، ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری به سرمایه‌گذاران خارجی از کشورهای مختلف در غرفه سازمان سرمایه گذاری معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، در دومین روز از نمایشگاه ایران اکسپو 2024 سرمایه‌گذاران خارجی از کشورهای مختلف از جمله نروژ، پاکستان، هندوستان، عراق، افغانستان و همچنین فعالان اقتصادی داخلی با حضور در غرفه سازمان با ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در کشورمان و نیز، مزیت‌های همکاری با سرمایه‌گذاران خارجی در حوزه‌های مختلف آشنا شدند.

علاوه بر این روند دریافت مجوز سرمایه گذاری و مشوق ها و مزایای آن نیز توسط کارشناسان به سرمایه داران توضیح داده شد.

همچنین جناب آقای دکتر روحانی معاون سیاستگذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی از غرفه سازمان در سالن 38B غرفه شماره 7 بازدید نمود و بر تسهیل بیش از پیش فضای کسب و کار و توسعه خدمات‌رسانی به سرمایه گذاران خارجی در کشور تاکید کردند.

بازدید از غرفه‌های موجود در نمایشگاه و انجام مذاکره با شرکت‌کنندگان و آشنا نمودن آن‌ها با مزیت‌های جذب سرمایه‌گذاری خارجی نیز بخش دیگری از اقدامات صورت گرفته در روز دوم این رویداد بودند.

یادآور می شود نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (ایران اکسپو ۲۰۲۴) در روزهای هشتم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران در غرفه ۰۷ سالن 38B آماده مذاکره و پاسخگویی به سوالات و اخذ نظرات فعالان اقتصادی و صاحب‌نظران حوزه سرمایه‌گذاری خارجی می‌باشد.

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان