fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 14 اسفند,1402
Menu

آرشیو اخبار

دكتر دژپسند تاكید كرد:سهامداران باید از رفتار هیجانی پرهیز كنند

شنبه, 01 شهریور,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه, اخبار برگزیده

/

دكتر دژپسند تاكید كرد:سهامداران باید از رفتار هیجانی پرهیز كنند

ذات بازار سرمایه این است كه ممكن است در كوتاه مدت با نوسان ارزش سهام مواجه باشد

وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه هیأت دولت، با بیان اینکه دولت برنامه ریزی خوبی برای بازار سرمایه تا پایان سال کرده است، از عرضه سهام هفت شرکت بزرگ وابسته به وزارت صمت در بازار سرمایه تا پایان آذر ماه خبر داد/ دکتر دژپسند تاکید کرد:سهامداران باید از رفتار هیجانی پرهیز کنند چرا که ذات بازار سرمایه این است که ممکن است در کوتاه مدت با نوسان ارزش سهام مواجه باشد. در بازار سرمایه باید دیدی حداقل میان مدت داشت و تابع هیجانات بازار نشد/ وی افزود: سهام عدالت، سهامی طلایی و ارزنده است و مردم نباید به سرعت راجع به فروش آن تصمیم بگیرند و توصیه می‌کنم بجز کسانیکه در زندگی دچار اضطرار شده اند، بقیه مردم، این سهام را فقط با سهام‌های ارزنده‌تر جایگزین کنند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد در بازار سرمایه باید دیدی حداقل میان مدت داشت و تابع هیجانات بازار نشد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طی سخنانی در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، به دارندگان سهام در بورس توصیه کرد از رفتار هیجانی در بازار سهام خودداری کرده و با استفاده از مشاوران دلسوز، در مورد دارایی خود تصمیم بگیرند.
وی تصریح کرد: عده‌ای در کمین کاهش قیمت سهام‌های ارزنده‌ای نظیر سهام عدالت نشسته اند و سهامداران با توجه به اینکه در واقع مالک بخشی از شرکت‌ها هستند، باید خود در مورد ارزش دارایی خودشان تصمیم بگیرند و تابع هیجانات و مطالب شبکه‌ها و کانال‌های مجازی نباشند.
وزیر اقتصاد سهام عدالت را سهامی طلایی و ارزنده دانست و افزود: مردم نباید به سرعت راجع به فروش آن تصمیم بگیرند و توصیه می‌کنم بجز کسانیکه در زندگی دچار اضطرار شده اند، بقیه مردم، این سهام را فقط با سهام‌های ارزنده‌تر جایگزین کنند.
دژپسند با بیان اینکه دولت برنامه ریزی خوبی برای بازار سرمایه تا پایان سال کرده است، اعلام کرد: تا پایان آذر ماه، سهام هفت شرکت بزرگ وابسته به وزارت صنعت، در بورس عرضه خواهد شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: در جلسه اخیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی هم تصمیم بر این شد که تا پایان سال سهام ۵۰ شرکت بخش خصوصی به بازار سهام بیاید.
وی یادآور شد: سهامداران باید از رفتار هیجانی پرهیز کنند چرا که ذات بازار سرمایه این است که ممکن است در کوتاه مدت با نوسان ارزش سهام مواجه باشد.
وزیر اقتصاد تصریح کرد: در بازار سرمایه باید دیدی حداقل میان مدت داشت و تابع هیجانات بازار نشد.
دژپسند افزود: در خصوص عرضه شناور نیز دولت یک مصوبه طلایی صادر کرده است که هر زمان بازار سرمایه زمینه مناسبی برای عرضه داشته باشد، اجرایی خواهد شد.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان