fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 06 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

استاندار زنجان: ۱۸ درصد سرمایه‌گذاری خارجی کشور در زنجان صورت گرفته است

یکشنبه, 29 تیر,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

استاندار زنجان: ۱۸ درصد سرمایه‌گذاری خارجی کشور در زنجان صورت گرفته است

از مجموع کل سرمایه گذاری های خارجی در کشور، ۱۸ درصد در استان زنجان صورت گرفته است که نشان از تلاش گسترده مجموعه مسئولان برای توسعه استان است

فتح‌الله حقیقی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان با بیان اینکه از مجموع کل سرمایه گذاری‌های خارجی در کشور، ۱۸ درصد در استان زنجان صورت گرفته که نشان از تلاش گسترده مجموعه مسئولان استان برای توسعه استان است، گفت: سرمایه گذاران خارجی ورود خوبی به سرمایه گذاری در استان داشته‌اند و در حال حاضر ساخت شهرک صنعتی ترک‌ها در استان زنجان ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و  پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، حقیقی استاندار زنجان افزود: ویژگی‌ها و شرایط استان زنجان زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران است و در این خصوص سرمایه گذاران خارجی استقبال خوبی از سرمایه گذاری در استان دارند.

 

حقیقی تحقق اهداف شعار جهش تولید را نیازمند تعامل و همراهی همه بخش‌ها عنوان کرد و با بیان اینکه گام مؤثری در استان برای تحقق شعار جهش تولید صورت گرفته است، افزود: تلاش تمام مدیران استان در دستگاه‌های مختلف برای تحقق جهش تولید است و از همه ظرفیت‌های استان در این زمینه استفاده می‌شود.

 

استاندار زنجان با بیان اینکه سیستم بانکی فعالیت‌های مؤثری را در زمینه رونق و جهش تولید در استان داشته، تداوم فرایند موجود را به عنوان یک اصل مهم موردتاکید قرار داد و گفت: اِعمال تخفیف ۸۰ درصدی شهرداری زنجان در صدور پروانه احداث و طرح توسعه واحدهای تولیدی داخل شهر، اِعمال تخفیف از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان، بخشش جریمه میلیاردی واحدهای تولیدی توسط شهرداری که در پی اختلافات موجود بر سر زمین‌ها بوده، اقاله و صَرف نظر بانک‌ها از مشکلات مربوط به تسهیلات و سایر موارد، نشان می‌دهد.

 

حقیقی با تاکید بر اینکه همه مدیران استان موظف به حمایت از سرمایه گذاری و حفظ سرمایه گذاری‌های موجود هستند، افزود: حجم سرمایه گذاری‌های موجود در زنجان نشان از تعامل و همراهی همه مدیران استان است و در این راستا از تمام ظرفیت‌ها استفاده شده است.

 

استاندار زنجان گفت: در زمینه استخدام‌ها در واحدهای تولیدی استان اولویت با نیروهای بومی است و واحدهای تولیدی متعهد به استخدام نیروهای بومی هستند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان