fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 24 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

استاندار خراسان شمالی مطرح کرد: تعیین تکلیف چندین طرح سرمایه گذاری در خراسان شمالی

جمعه, 10 مرداد,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

استاندار خراسان شمالی مطرح کرد: تعیین تکلیف چندین طرح سرمایه گذاری در خراسان شمالی

استاندار خراسان شمالی با تعیین تکلیف چندین طرح سرمایه گذاری در استان گفت: استان به سرمایه گذاری در بخش های مختلف نیاز دارد لذا محتاج ورود سرمایه گذار هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی، محمد علی شجاعی در دیدار با سرمایه گذاران خراسان شمالی که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: نگاه ما به توسعه سرمایه گذاری است لذا سعی می‌کنیم سرمایه گذاران را به سمت مناطق ویژه اقتصادی سوق دهیم تا آنها از معافیت‌های ویژه ای برخوردار شوند.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به لزوم تسریع روند اداری درخواست‌های سرمایه گذاران ادامه داد:

سازمان‌های گردشگری، منابع طبیعی، محیط زیست و مدیریت امور اراضی و راهداری در اختیار گذاشتن زمین به سرمایه گذاران را سرعت ببخشند.

 

وی در ادامه از تعیین تکلیف موضوع واگذاری زمین مورد نیاز سرمایه گذار حوزه گیاهان دارویی تا ۲ هفته آینده خبر داد و افزود: تا پایان وقت اداری پنجشنبه هفته جاری موضوعات ثبت تقاضا و واگذاری زمین به سرمایه گذار روغن در استان از سوی سازمان صمت و شرکت شهرک‌های صنعتی تعیین تکلیف و موارد ملی نیز تا یک ماه آینده نهایی شود.

 

شجاعی با اشاره به لزوم تعیین تکلیف سرمایه گذار بخش صرافی در استان تصریح کرد: استانی که صرافی ندارد نمی‌تواند در مورد توسعه ارتباطات با کشورهای خارجی، صادرات و … پیشرفتی داشته باشد.

 

استاندار خراسان شمالی در انتها گفت: خراسان شمالی به سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف نیاز دارد لذا محتاج ورود سرمایه گذار هستیم.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More

    دی ان ان