fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 18 مرداد,1401
Menu

آرشیو اخبار

سكان ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار به مجید عشقی سپرده شد [EasyDNNnews:IfExists:GalleryBackLink] [EasyDNNnewsLocalizedText:ViewInGallery] [EasyDNNnews:EndIf:GalleryBackLink]

پنجشنبه, 22 مهر,1400 / [EasyDNNnewsLocalizedText:Categories]: [EasyDNNnews:Categories]

/

سكان ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار به مجید عشقی سپرده شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه نشست شورای عالی بورس در گفتگو با خبرنگاران رسانه ملی از انتخاب مجید عشقی به ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا) در نخستین نشست شورای عالی بورس با حضور اعضای جدید حقیقی این شورا هیأت مدیره جدید سازمان بورس و اوراق بهادار انتخاب و دکتر مجید عشقی به عنوان رییس هیات مدیره و ریاست این سازمان معرفی شد .

وزیر امور اقتصادی و دارایی با ابراز امیدواری از اینکه با برنامه‌های اعضای هیئت مدیره جدید که مورد تأیید شورای عالی بورس قرار گرفته شاهد تحولات رو به بهبودی در بازار سرمایه کشور باشیم خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهای ارائه شده از سوی هيئت مدیره جدید عبارت است از نظارت عامه مردم بر فعالیت ناشران و شرکت‌ها که باید به شدت تقویت شده و شفاف و منصفانه انجام شود. 

دکتر خاندوزی همچنین حرکت کردن تمام تنظیم گری‌ها و مقررات داخل بازار به سمت عادلانه شدن و پاسخگو شدن بازار، توسعه فناوری‌های مقررات گذاری ، ایجاد اکوسیستم تأمین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط برای کمک به بخش تولید و همچنین بازمهندسی نسل نوینی از زیرساخت‌های فنی را از دیگر راهبردهای مورد انتظار شورایعالی بورس از مدیریت جدید سازمان بورس و اوراق بهادار بر شمرد.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه شورای عالی بورس نیز تلاش خواهد کرد نظارت جدی و ‌دقیقی بر عملکرد سازمان بورس داشته باشد افزود : امیدواریم اعضای هیئت مدیره جدید که تعهدات خوبی دادند، در عمل هم ملتزم باشند و برآيند کار به اعتماد بازار سرمایه و حکمرانی صحیح و شفافیت منجر شود و در نهایت به تأمین مالی تولید کنندگان و خانوار‌ها کمک کند.

گفتنی است آقایان مسعودی فر، عشقی، خدابخش، فرج‌زاده و ناصرپور به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار از سوی شورایعالی بورس انتخاب شدند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

 • All
 • اخبار ویژه
 • اخبار برگزیده
 • اخبار استانها
More
  وزیر اقتصاد در بازدید از کانون اصلاح و تربیت استان تهران خبر داد: برنامه این وزارتخانه برای كمك به آزادی تعدادی از مددجویان این كانون [EasyDNNnews:Comments] [EasyDNNnews:Categories separator="" last]
  روابط عمومی

  وزیر اقتصاد در بازدید از کانون اصلاح و تربیت استان تهران خبر داد: برنامه این وزارتخانه برای كمك به آزادی تعدادی از مددجویان این كانون

  دی ان ان