fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

با حکم وزیر اقتصاد: ذبیح الله سلمانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد شد

دوشنبه, 06 دی,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

با حکم وزیر اقتصاد: ذبیح الله سلمانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد شد

سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی "ذبیح الله سلمانی" را به عنوان سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، وزیر اقتصاد طی سخنانی در جلسه معارفه سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه که با حضور معاونان وزیر و جمعی از مدیران کل وزارت اقتصاد برگزار شد، ایجاد تحولات در حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در  دوره جدید مدیریتی را ضروری دانست.
 خاندوزی در ادامه با قدردانی از زحمات "علی عسکری" معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه، وی را از جمله مدیران با سابقه و خوشنام و از سرمایه های مدیریتی نظام جمهوری اسلامی خواند که در دوره مسئولیت این معاونت منشاء خدمات شایسته ای بوده است.
این گزارش حاکی است، ذبیح الله سلمانی سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد نیز طی سخنانی در این جلسه، ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر خاندوزی، عملکرد این معاونت را به لحاظ تأثیرگذاری مستقیم بر عملکرد سایر معاونت های وزارتخانه، بسیار حساس عنوان کرد.

بر اساس این گزارش، همچنین علی عسکری معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد نیز طی سخنانی، به ارائه گزارش عملکرد این معاونت طی سه سال تصدی خود پرداخت.

گفتنی است، سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت امور  اقتصادی و دارایی از کارکنان این وزارتخانه بوده و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی(دفاع از رساله) در رشته حقوق عمومی می باشد.
همچنین در کارنامه شغلی وی مسئولیت هایی چون: قائم مقامی معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه، مدیرکلی منابع انسانی و پشتیبانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیرکلی امور اداری و پشتیبانی وزارت صمت، مدیر سرمایه انسانی بانک صنعت و معدن، معاون‌توسعه مدیریت و منابع و سرپرستی معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران مشاهده می شود.

همچنین سلمانی دارای تألیفات متعددی در زمینه های حقوقی و مدیریتی بوده و مدیرعاملی مجمع مدیران توسعه منابع انسانی(قوای سه گانه) را از سال ۱۳۹۰ تاکنون در سوابق حرفه ای خود دارد.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان