fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 07 آذر,1402
Menu

آرشیو اخبار

راهكارهای اجرایی تهیه و تدوین اطلس سرمایه‌گذاری

چهارشنبه, 23 مهر,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

راهكارهای اجرایی تهیه و تدوین اطلس سرمایه‌گذاری

در جلسه کارگروه سرمایه‌گذاری منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی بررسی شد

در سومین جلسه کارگروه سرمایه‌گذاری منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1399، راهکارهای اجرایی تهیه و تدوین اطلس سرمایه‌گذاری بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، سومین جلسه کارگروه سرمایه‌گذاری منطقه شش وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1399 با محوریت ضرورت و اهمیت اطلس سرمایه‌گذاری کشور برای تسهیل و تسریع فرآیند سرمایه‌گذاری و همچنین هدایت هوشمند سرمایه‌گذاران به انتخاب بهترین موقعیت جغرافیایی انتخاب پروژه، بصورت وبینار برگزار گرديد.

در این جلسه که معاون اقتصادی استان قم و اعضای کارگروه سرمایه‌گذاری ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های تهران، البرز و قم حضورداشتند، عملکرد و اقدامات موفقیت آمیز مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان تهران در تدوین اهم موارد مندرج در این اطلس از قبیل ظرفیت‌ها، زیرساخت‌ها، مزیت‌ها و نیازها و اولویت‌های مورد نظر، مورد اشاره قرار گرفت.

 اعضای حاضر در جلسه مهمترین قدم جهت موفقیت در اجرا و کاربردی شدن مطالب تدوین‌شده را بهبود و اصلاح زیرساخت‌های مرتبط اعم از هماهنگی دستگاه‌های متولی فرآیندهای صدور مجوزها و استعلام‌ها دانستند.

بر اساس این گزارش، بررسی مسائل و مشکلات مراکز خدمات سرمایه‌گذاری در حوزه‌ ثبت سرمایه و نظارت از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

این گزارش می افزاید: مراکز خدمات سرمایه‌گذاری استان‌ها تنها مرجع سرمایه‌گذاری خارجی به منظور تسهیل وتسريع امور مربوط به پذيرش و فعاليت در استان‌های کشور هستند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان