fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 31 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

وزیر اقتصاد در سفر به شهرستان بهاباد: توجه دولت سیزدهم رفع محرومیت از مناطق كمتر برخوردار است

شنبه, 27 آذر,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

وزیر اقتصاد در سفر به شهرستان بهاباد: توجه دولت سیزدهم رفع محرومیت از مناطق كمتر برخوردار است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به محرومیت های شهرستان بهاباد در استان یزد بر رفع محرومیت از سیمای این شهرستان تأکید کرد و گفت: توجه دولت سیزدهم رفع محرومیت در مناطق کمتر برخوردار است.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، سید احسان خاندوزی در حاشیه سفر به شهرستان بهاباد در مصاحبه با خبرنگاران رسانه های گروهی افزود:  بهاباد یکی از مناطق محروم کشور است و این موضوع در شان و جایگاه مردم پرتلاش این منطقه نیست.
وی با بیان اینکه مشکلات شهرستان شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع آن پیگیرهایی جدی صورت خواهد گرفت اظهار داشت: امیدواریم سال های اینده چهره کم برخورداری و محرومیت را در پیشانی مردم صبور، نجیب و ولایتمدار شاهد نباشیم.
وی بر چاره اندیشی اساسی برای رفع مشکلات شهرستان بهاباد تأکید کرد و  از کم آبی به عنوان یکی از مشکلات منطقه یاد کرد.
 وی در جریان بازدید از معدن سنگ آهن مرکزی ایران با بیان اینکه اگر شرکتهای معدنی مسئولیت اجتماعی خود را انجام می دادند، شاهد این مصائب در نزدیکی معادن نبودیم. گفت: در خصوص مشکلاتی که یکی از معادن شهرستان برای مردم ایجاد کرده نیز پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

وی  نبود بیمارستان و تنگناهای امکانات بهداشتی و درمانی را از دیگر مشکلات بهاباد  عنوان کرد و گفت: وضعیت بیمارستان و سرانه پزشک در منطقه قابل قبول نیست و باید برای حل ان اقدام شود.
وزیر اقتصاد با اشاره به خواسته های مردم در خصوص احداث راه مواصلاتی بافق – بهاباد اظهار امیدواری کرد با تلاش دولت و مجلس این طرح در دستور کار اینده دولت و مجلس قرار گیرد.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان