fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 06 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

وزیر اقتصاد در نیروگاه برق گلستان علی آباد کتول تأکید کرد؛ ضرورت تأمین منابع مالی جدید برای تكمیل زیرساخت های حوزه انرژی استان گلستان

دوشنبه, 16 اسفند,1400 / دسته ها: اخبار

/

وزیر اقتصاد در نیروگاه برق گلستان علی آباد کتول تأکید کرد؛ ضرورت تأمین منابع مالی جدید برای تكمیل زیرساخت های حوزه انرژی استان گلستان

دکتر خاندوزی وزیر اموراقتصای و دارایی که به مناسبت شانزدهمین سفر استانی رئیس جمهور در این استان حضور دارد با حضور در نشست بررسی مشکلات نیروگاه برق گلستان شهرستان علی آباد کتول اظهار داشت: تأمین انرژی باهدف رفع مشکلات زیرساختی و توسعه اقتصادی استان باجدیت پیگیری می‌شود و برای تأمین منابع مالی جدید برای تکمیل زیرساخت های حوزه انرژی تلاش خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)،خاندوزی در این بازدید اطهار داشت:استان گلستان تشنه سرمایه گذاری است و ظرفیت بی‌نظیر اقتصادی دارد که باید برای شکوفایی آن تلاش شود.
وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: مشکلاتی که اکنون در نیروگاه برق گلستان وجود دارد قابل حل است ‌و با هم اندیشی برطرف می شود و باید زیرساخت ها را برای توسعه این استان بیش از پیش فراهم کنیم.
خاندوزی گفت: سهم بهره مندی استان گلستان از مجموع طرح های سرمایه گذاری در دست اجرای کشور باید افزایش یابد و برای رفع محرومیت هایی که در این جلسه بیان شد، با عزم پولادین مسئولان محلی و ملی تلاش می کنیم.

* تصاویر

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان