fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 24 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

استاندار زنجان: زنجان وضعیت مناسبی در سرمایه‌گذاری خارجی دارد

چهارشنبه, 08 مرداد,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

استاندار زنجان: زنجان وضعیت مناسبی در سرمایه‌گذاری خارجی دارد

استاندار زنجان تاکید کرد: با تمهیدات اتخاذ شده، استان زنجان در شرایط کنونی وضعیت مناسبی برای سرمایه‌گذاری خارجی دارد.

فتح‌الله حقیقی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از اقدامات صورت گرفته در استان، ایجاد فضای امن برای حضور سرمایه‌گذاران در این استان بوده است، گفت: خوشبختانه امروز این شرایط به لحاظ امنیت برای سرمایه‌گذاران فراهم شده است.

وی با بیان اینکه اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به این استان می‌تواند روند اجرای پروژه‌های حیاتی را در استان پیش برده و به همین خاطر سفر معاون رئیس‌جمهور به استان زنجان، سفر پربرکتی بود، افزود: امروز باید شرایطی را در استان فراهم کنیم که پروژه‌های مهم و حیاتی با کم‌ترین دغدغه به اجرا گذاشته شده و مردم استان از این طرح‌ها بهره‌مند شوند.

 

استاندار زنجان با اشاره به روند شیوع ویروس کرونا در استان زنجان، افزایش تخت‌های بیمارستانی را یکی از ملزومات شرایط کنونی استان دانست و تصریح کرد: با تکمیل طرح الحاقی بیمارستان ولیعصر زنجان که دولت نیز اعتبار تجهیز این بخش را متقبل شده است، امیدواریم شاهد گشایش‌های خوبی در حوزه درمان به ویژه در شرایط سخت امروز باشیم.

 

حقیقی ارتقای جایگاه سرمایه‌گذاری خارجی در استان را یکی از رویکردهای دولت برشمرد و خاطرنشان کرد:

فارغ از این موضوع، زنجان در بسیاری از شاخص‌ها از جمله فضای کسب و کار، مشارکت سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم در مسائل اجتماعی از جایگاه ارزشمندی در کشور برخوردار است.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More

    دی ان ان