fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

برگزاری دومین پیش نشست مجازی تخصصی، تحت عنوان: تامین مالی خارجی (فاینانس) با همکاری دانشگاه امام صادق (ع) در محل سازمان سرمایه گذاری

دوشنبه, 06 دی,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

برگزاری دومین پیش نشست مجازی تخصصی، تحت عنوان: تامین مالی خارجی (فاینانس) با همکاری دانشگاه امام صادق (ع) در محل سازمان سرمایه گذاری

دومین پیش نشست مجازی تخصصی، تحت عنوان: تامین مالی خارجی (فاینانس) با همکاری دانشگاه امام صادق (ع) در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار گردید.

 پیرو برگزاری اولین پیش نشست تخصصی با اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق(ع) تحت عنوان برگزاری اولین پیش نشست تخصصی با اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق (ع) تحت عنوان بررسی سرمایه گذاری خارجی در ایران و با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده توسط دانشگاه به منظور برگزاری اولین کنفرانس ملی دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران، فرصت ها و چالش های 1400 لغایت 1404 که مقرر است در اسفند ماه سالجاری در تهران برگزار گردد. دومین پیش نشست تخصصی این همایش با عنوان تامین مالی خارجی (فاینانس) و جنبه های مترتب بر آن از ساعت 10 لغایت 12:30 روز دوشنبه 6 دیماه 1400 با حضور مدیرکل دفتر وامها، مجامع و موسسات بین المللی، معاون و رئیس اداره ذیربط آن دفتر در محل سازمان سرمایه گذاری به صورت وبیناری برگزار گردید.

در این نشست ضمن اعلام قوانین و مقررات و روند تامین مالی پروژه های زیر بنایی کشورمان، شرایط و چالش های موجود در حوزه های داخلی و خارجی در راستای دستیابی و استفاده از منابع مالی خارجی بانک های تجاری و موسسات مالی خارجی و نیز بانک ها و موسسات توسعه ای بین المللی تشریح گردید.

لازم به ذکر است که سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در برگزاری کنفرانس ملی دیپلماسی اقتصادی و پانل های تخصصی آن در اسفند ماه نقش اساسی در حوزه های سرمایه گذاری و فاینانس بر عهده خواهد داشت.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان