fa-IRen-US
جستجو
جمعه, 30 مهر,1400
Menu

آرشیو اخبار

انتشار نمایار شاخص های مهم اقتصادی استان مازندران در اردیبهشت1400

یکشنبه, 26 اردیبهشت,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

انتشار نمایار شاخص های مهم اقتصادی استان مازندران در اردیبهشت1400

به منظور دستیابی مدیران استان و فعالان اقتصادی

به منظور دستیابی مدیران استان و فعالان اقتصادی به اطلاعات شاخص های کلیدی اقتصاد استان مازندران، گزارش نمایار ماهانه اردیبهشت1400 منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مازندران، به منظور تأمین اطلاعات آماري مورد نیاز درسطوح مختلف، اداره کل امور اقتصادي و دارایی استان مازندران آمارهاي اقتصادي و شاخصهاي کلان اقتصادي استان را به صورت به روز، شفاف و مستند در قالب بولتنی با عنوان "نمایار اقتصادي" در مقاطع زمانی ماهانه براي مدیران ارشد استان تهیه می نماید.

 

سیاست های اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران همواره بر این بوده است که ایجاد زمینه مناسب براي بررسی دقیق تر فعالیت هاي آماري استان، تنها با همکاري دستگاه هاي اجرایی و دیگر سازمان هاي ذیربط در اموراقتصادي استان محقق می شود و امید است با برخورداري از پیشنهادها و نظرات اصلاحی صاحب نظران، موجبات ارتقاي کمی و کیفی این نشریه فراهم گردد.

 

قابل ذکراست گزارش نمایاراقتصادی استان مازندران، بصورت منظم و ماهانه از سوی معاونت اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی تهیه و تنظیم و درپورتال این اداره کل دربخش انتشارات،نمایار،قابل دسترسی است.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More

    دی ان ان