fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 03 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی از جانب معاونت فرهنگ، پژوهش و آموزش ستاد اقامه نماز از تاریخ 15 آذر لغایت 12 بهمن سالجاری

چهارشنبه, 24 آذر,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی از جانب معاونت فرهنگ، پژوهش و آموزش ستاد اقامه نماز از تاریخ 15 آذر لغایت 12 بهمن سالجاری

مسابقه سراسری کتابخوانی از جانب معاونت فرهنگ، پژوهش و آموزش ستاد اقامه نماز از تاریخ 15 آذر لغایت 12 بهمن سالجاری با موضوع نماز به صورت سراسری از طریق سامانه مسابقات ستاد اقامه نماز برگزار می نماید.

بر اساس اطلاع واصله معاونت فرهنگ، پژوهش و آموزش ستاد اقامه نماز در نظر دارد مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز را به صورت سراسری و از تاریخ 15 آذر لغایت 12 بهمن ماه سالجاری از کتاب چلچراغ نماز و خانواده تالیف حجت الاسلام و المسلمین آقای سید جواد بهشتی و برای گروه سنی 15 سال به بالا و از طریق سامانه مسابقات ستاد اقامه نماز به نشانی   www.mehr.namaz.ir    برگزار نماید.

از علاقمندان سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و نیز همکاران سایر دستگاه ها بویژه وزارت امور اقتصادی و دارایی دعوت می گردد در مسابقه مذکور شرکت نمایند.

شایان ذکر است، با توجه به تدابیر فنی اتخاذ شده در سامانه برگزاری مسابقات ستاد اقامه نماز کشور، بعد از پایان فرآیند اجرای مسابقه، امکان ارائه اسامی و مشخصات کارکنان دولت شاغل در هریک از دستگاه های اجرایی کشور به تفکیک و بنا به درخواست رسمی دستگاه وجود دارد.

ضمنا در صورت مشارکت موثر دستگاه ها در معرفی و اجرای این برنامه در بین مخاطبین همان دستگاه، تلاش های انجام گرفته به عنوان یکی از شاخص های موثر در ارزیابی عملکرد دستگاه در حوزه اجرای برنامه مسابقه کتابخوانی نماز و مهدویت مد نظر ارزیابان ستاد اقامه نماز خواهد بود. بدیهی است تحقق این امر منوط به تائید خروجی گزارشات مذکور و میزان مشارکت کارکنان دستگاه، توسط معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش و مدیران استانی و شهرستانی ستادهای اقامه نماز خواهد بود.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان