fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 28 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

بازدید کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی به همراه معاون اقتصادی اداره کل از شرکت پاژن سفیت در استان سمنان

شنبه, 21 تیر,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

بازدید کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی به همراه معاون اقتصادی اداره کل از شرکت پاژن سفیت در استان سمنان

این مرکز از شرکت های تحت پوشش سازمان سرمایه گذاری و مرکز خدمات ،کارشناسان به اتفاق معاون اقتصادی اداره کل از شرکت پاژن سفیت تولید کننده الیاف از مو و کرک بز واقع در شهرک صنعتی استان سمنان بازدید به عمل آمد.

در ادامه بازدید های دوره ای این مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان سمنان از شرکت های تحت پوشش سازمان سرمایه گذاری و مرکز خدمات ،کارشناسان به اتفاق معاون اقتصادی اداره کل از شرکت پاژن سفیت تولید کننده الیاف از مو و کرک بز واقع در شهرک صنعتی استان سمنان بازدید به عمل آمد.

به گزارش مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان سمنان، کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری ،در ادامه بازدید های دوره ای این مرکز از شرکت های تحت پوشش سازمان سرمایه گذاری و مرکز خدمات ،کارشناسان به اتفاق معاون اقتصادی اداره کل از شرکت پاژن سفیت تولید کننده الیاف از مو و کرک بز واقع در شهرک صنعتی سمنان بازدید به عمل آمد.

 

پس از بازدید نیز جلسه ای در محل دفتر مدیر عامل شرکت  پاژن سفیت برگزار گردید و مشکلات شرکت از جمله میزان تولید در دوران شیوع ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر گردید تا موضوع از طریق نمایندگان تام الاختیار مربوطه پیگیری گردد.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان