fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 03 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

معاون‌توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد: انسجام و اثرگذاری برنامه های فرهنگی، هدف محوری تشكیل شورای فرهنگی وزارت اقتصاد

یکشنبه, 11 اردیبهشت,1401 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

معاون‌توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد: انسجام و اثرگذاری برنامه های فرهنگی، هدف محوری تشكیل شورای فرهنگی وزارت اقتصاد

دکتر ذبیح اله سلمانی معاون‌توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در اولین جلسه شورای فرهنگی این وزارتخانه که با حضور دبیر و اعضای این شورا برگزار شد، انسجام و اثرگذاری برنامه های فرهنگی مجموعه وزارت اقتصاد را هدف محوری تشکیل این شورا دانست.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، سلمانی در این جلسه با تأکید بر مرجعیت این شورا در حوزه سیاستگذاری، برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی امور فرهنگی در میان دستگاه های تابعه و ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها اظهار داشت؛ فعالیت های فرهنگی که در ستاد وزارتخانه از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، بسیج، ستاد اقامه نماز ، امور ایثارگران، امور بانوان  و برنامه های فرهنگی که توسط  سایر حوزه ها انجام می شود باید از طریق شورای فرهنگی طرح و تصویب گردد و فعالیت های مذکور تحت عنوان این شورا اجرایی شود.
وی افزود؛ در سیاست گذاری های فرهنگی باید به دنبال اثربخشی برنامه ها باشیم تا اهداف مد نظر در زمینه ارتقای فرهنگی در حوزه های مختلف اعم از فردی، سازمانی، مذهبی، ملی و...محقق گردد.
بر اساس این گزارش، در این جلسه دبیر و اعضای شورا نظرات خود را راجع به اساسنامه این شورا و برنامه های ماه های اردیبهشت و خرداد بیان داشتند و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.
گفتنی است، این شورا به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و عضویت مدیرکل حوزه وزارتی، رئیس مرکز حراست، رئیس مرکز نوسازی و توسعه منابع انسانی، فرمانده مرکز بسیج، مدیرکل دفتر استانها، مدیرکل امور رفاهی و پشتیبانی، مشاوران وزیر در امور ایثارگران و امور بانوان، فرمانده پایگاه مرکزی بسیج، دبیر ستاد اقامه نماز و معاون امور تبلیغاتی و فرهنگی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تشکیل شده است.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان