fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 30 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی صورت گرفت؛ دیدار وزیر اقتصاد با خانواده جوان ترین شهید مدافع حرم

شنبه, 18 دی,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی صورت گرفت؛ دیدار وزیر اقتصاد با خانواده جوان ترین شهید مدافع حرم

وزیر امور اقتصادی و دارایی مصادف با سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی، به دیدار خانواده "سید مصطفی موسوی" جوان ترین شهید مدافع حرم، رفت.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر سید احسان خاندوزی در این دیدار، در فضایی صمیمانه با خانواده شهید گرانقدر مدافع حرم، به گفتگو نشست و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات ایشان قرار گرفت.
وزیر اقتصاد در این دیدار، طی اظهاراتی ضمن همدردی با اعضای خانواده این شهید بزرگوار و تقدیر از صبر،  استقامت و فداکاری ایشان، امنیت امروز جامعه را مرهون ایثارگری و احساس مسئولیت شهدای این مرز و بوم خواند و بر ضرورت جبران کاستی ها و خدمات رسانی دولت سیزدهم، به خانواده شهداء به ویژه شهدای مدافع حرم، تأکید کرد.
وی با اشاره به سالگرد شهادت سردار بزرگ قاسم سلیمانی، به عنوان نماد شهامت، تلاش جهادی و استکبار ستیزی، ابراز امیدواری کرد، تیم اقتصادی دولت سیزدهم، بتواند با روحیه ای جهادی و پر تلاش، بر نقشه های استکبار جهانی برای به زانود درآوردن ملت بزرگ ایران در جنگ اقتصادی فائق آمده و میراث ماندگاری در زمینه خدمت به مردم و تأمین معیشت آنها از خود بر جای بگذارد.
این گزارش حاکی است، زینب سادات موسوی مادر شهید مدافع حرم "سید مصطفی موسوی" در حضور وزیر اقتصاد به ذکر خاطراتی از فرزند خود به ویژه دیدار وی با سردار سلیمانی در حلب سوریه پرداخت.
گفتنی است شهید مدافع حرم "سید مصطفی موسوی" دارای تحصیلات مهندسی مکانیک و جوان ترین شهید مدافع حرم است که همراه سه تن از همرزمان خود در آبان ماه سال 1394 توسط داعش در العیس حلب سوریه به شهادت رسید.

* تصاویر

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

لینک های بیشتر

انتخابگر پوسته

دی ان ان