fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 03 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

پیام تسلیت معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به مناسبت شهادت سرتیپ پاسدار دکتر محسن فخری زاده

شنبه, 08 آذر,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

پیام تسلیت معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به مناسبت شهادت سرتیپ پاسدار دکتر محسن فخری زاده

دکتر موسوی ضمن محكوم نمودن این اقدام تروریسمی، پیام تسلیتی صادر نمود

کسانی که در راه خدا به شهادت میرسند، هرگز رفتار و اعمالشان از بین نرفته و پروردگار اینان را با حال نیکو در بهشتی وصف نشدنی قرارمیدهد. جناب آقای دکتر موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به مناسبت شهادت دانشمند و مدیر ارزشمند، سردار سرتیپ پاسدار دکتر محسن فخری زاده پیام تسلیتی صادر فرمودند. 

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ
 

و کسانی که در راه خدا به شهادت میرسند، هرگز رفتار و اعمالشان از بین نرفته و پروردگار اینان را با حال نیکو در بهشتی وصف نشدنی قرارمیدهد.

تروریست های وابسته به استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر در اقدامی وحشیانه، یکی از فرمانده هان و مدیران خدمتگزار عرصه علم و دانش،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند. این در حالیست که در عزم ملت غیور و قدرتمند بزرگ کشورمان بویژه در دستیابی به ادامه پیشرفت و توسعه دانش علوم نوین در حوزه های مختلف بویژه دفاعی و نظامی خللی وارد نخواد شد.

ترور کرودلانه شهید سرتیپ پاسدار دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهشی و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران توسط تروریست ها و عوامل وابسته به رژیم جعلی صهیونیستی را به شدت محکوم می نمائیم.

بدانید قهرمانان همیشه زنده بوده و هستند و با شهادت هر مدیر و دانشمند درخت تنومند علم و دانش کشور پربارتر از همیشه سایه خود را بر سرزمین با عظمت کشورمان گسترش خواهد داد. شهادت راه مردان حق بوده و مجازات سیاه روزان و خطاکاران، قانون الهی است و بدیهی است این ترورها دشمنان انقلاب اسلامی را پیش تر ناامید خواهد نمود.
 

شهادت این اسوه تقوا، مرد علم و دانشمند برجسته را به مردم شریف، مقام معظم رهبری، مسئولان لشکری و کشوری بویژه نظامیان و سپاهیان کشور و خانواده بزرگوار این فرمانده و مدیر شهید را تسلیت عرض می نمایم و از پرودگار متعال برای آن شهید عزیز علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

 

                                                                                                   سید علی محمد موسوی

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان