fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 13 آذر,1402
Menu

آرشیو اخبار

وزیر اقتصاد وارد یزد شد

شنبه, 27 آذر,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

وزیر اقتصاد وارد یزد شد

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در چارچوب سفر استانی رئیس جمهوری از طریق فرودگاه بین المللی شهید صدوقی وارد یزد شد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیئت همراه در فرودگاه یزد مورد استقبال رسمی مسئولان این استان قرار گرفت.
و در ادامه  با حضور در مرکز خدمات سرمایه گذاری ضمن بازدید از بخش های این مرکز در جریان فعالیت ها و اقدامات این مرکز قرار گرفت.


براساس برنامه اعلام شده، دکتر خاندوزی در این سفر یک روزه به نمایندگی از رئیس جمهوری به شهرستان های بهاباد و بافق سفر خواهد کرد و  به صورت چهره به چهره با مردم و اصناف، صاحبان واحدهای تولیدی و معدنی این دو شهرستان دیدار خواهد داشت .


حضور در گلزار شهدا، بررسی مسایل و مشکلات مردم و صاحبان صنایع و معادن در حوزه های بانکی، بیمه ای، مالیاتی، اموال تملیکی و بورس و غیره، شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان های بهاباد و بافق، بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق و بازدید از مجموعه ورزشی کارگران بافق از جمله برنامه های سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به استان یزد می باشد.


همزمان با سفر رئیس جمهور به استان یزد میز ارتباطات مردمی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برای پاسخگویی به درخواست های مردمی راه اندازی شده است.
"علی عسکری" معاون توسعه مدیریت و منابع، اسماعیلی مدیرکل دفتر وزارتی و علی‌عادل عابدی‌نژاد داورانی" مدیر کل دفتر امور استان‌های این وزارتخانه، وزیر را در این سفر همراهی می کنند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان