fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 28 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برگزار شد: دیدار نوروزی نماینده وزیر و مدیر كل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با كاركنان

چهارشنبه, 18 فروردین,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برگزار شد: دیدار نوروزی نماینده وزیر و مدیر كل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با كاركنان

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در آغازین روزهای کاری سال جدید، طی مراسمی با کارکنان، ذیحسابان و معاونین ذیحساب این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، فرزانه دهنادی در این مراسم که با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید باستانی نوروز، سالی سرشار از موفقیت و سلامتی را برای یکایک همکاران آرزو کرد.

وی در این گفتگوها از تلاشها و خدمات همکاران در جهت دستیابی به اهداف سازمانی و سیاستهای وزارت متبوع  درسالی که گذشت قدردانی کرد و گفت: حاصل این تلاشها در سالهای اخیر، کسب رتبه "دستگاه برگزیده" در جشنواره شهید رجایی در سال 1399 بود که امیدوارم نتایج زحمات همکاران در سالجاری را با ارتقاء جایگاه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در ارزیابی های سالانه شاهد باشیم.

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در جریان این گفتگو، به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" اشاره کرد و گفت: تلاش و کوشش پیش نیاز و مقدمه تحقق اهداف مورد نظر در نامگذاری سال 1400 می باشد.

در ادامه این دیدار، کارکنان، ذیحسابان و معاونین ذیحساب در فضایی صمیمی، ضمن تبریک سال نو، از تلاشها و پیگیری های مدیر کل و معاونین در خصوص مسایل پرسنلی همکاران قدردانی کردند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان