fa-IRen-US
جستجو
چهارشنبه, 06 بهمن,1400
Menu

آرشیو اخبار

مدیر کل دارایی سیستان و بلوچستان در دیدار با استاندار تاکید کرد: استفاده از ظرفیت كشورهای همسایه در جهت توسعه اقتصادی استان

ﺳﻪشنبه, 27 مهر,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

مدیر کل دارایی سیستان و بلوچستان در دیدار با استاندار تاکید کرد: استفاده از ظرفیت كشورهای همسایه در جهت توسعه اقتصادی استان

استفاده از ظرفیت كشورهای همسایه در جذب سرمایه های خارجی به ویژه كشور افغانستان می تواند در توسعه اقتصاد استان بسیار موثر باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی، مرتضوی مدیر کل امور اقتصادی و  دارایی در جلسه ای به همراه زنگنه معاون اقتصادی استاندار  و مدیران دستگاههای تابعه وزارت متبوع با مدرس خیابانی استاندار جدید سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند .

 

در این نشست  مرتضوی به تحلیل برخی از شاخص های مهم اقتصادی استان و نقش مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی پرداخت و در ادامه توضیحاتی در خصوص "مدیریت بهینه بودجه عمرانی استان و نقش آن در ایجاد و توسعه زیرساخت های اقتصادی استان به عنوان سرمایه گذاری بخش دولتی" ارائه نمود.

 

در ادامه مدرس خیابانی به بیان دیدگاه های خود راجع به مباحث مطروحه پرداخت. ایشان در بحث جذب سرمایه های خارجی به انواع روش های تامین مالی غیر از سیستم بانکی ازجمله استفاده از ظرفیت بورس در استان، تکمیل و توسعه زیرساخت ها، تجهیز گمرکات و بنادر و همچنین استفاده از ظرفیت بَخش خصوصی در سرمایه گذاری و تجارت استان تاکید نمودند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More

    دی ان ان