fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 07 آذر,1400
Menu

آرشیو اخبار

نشست خزانه دار كل كشور با ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان هرمزگان

پنجشنبه, 30 بهمن,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

نشست خزانه دار كل كشور با ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان هرمزگان

پیگیری و راهنمایی در خصوص ارائه راه حل های قانونی به مدیران

سید رحمت اله اکرمی خزانه دار کل کشور در نشست با ذیحسابان دستگاه های اجرایی با اشاره مسئولیت خطیر ذیحسابان در دستگاه ها گفت؛ذیحسابان علاوه بر مسئولیت ذیحسابی مشاوران مدیران دستگاه های اجرایی هستند و یکی از مهمترین وظایفشان پیگیری و راهنمایی در خصوص ارائه راه حل های قانونی به مدیران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان، خزانه دار کل کشور با بیان خشنودی از تفکرات دانشگاهی دکتر دسینه و سابقه ی درخشان وی در هرمزگان گفت؛ خوشبختانه نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در هرمزگان دارای نگاهی وسیع هستند و به تعامل اعتقاد دارند.

اکرمی با بیان اینکه "ما پیگیر دغدغه های مدیران مالی و ذیحسابان دستگاه های اجرایی هستیم و در زمینه نامه نگاری ها و اقدامات زیادی صورت گرفته" افزود؛ تمام تلاش ما حفظ جایگاه ذیحسابان در اجرای قوانین و دستگاه هاست.

وی در ادامه گفت: ما همه ی مشکلات و دغدغه های ذیحسابان را به دولت منعکس کرده ایم و از هیچ تلاشی در این راه فروگذار نخواهیم بود.

در بخش دیگری از این نشست مهدی دسینه نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان  با بيان اينکه؛ ذیحسابان دستگاه های اجرایی بال های پرواز دستگاه ها هستند افزود ؛ ذیحسابان نقش بسزایی در دستگاه های اجرایی ایفا می کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با بیان اينکه ذیحسابان دستگاه های اجرایی نه تنها در مقابل مدیران نیستند بلکه مشاورانی آگاه در کنار مدیران محسوب می شوند گفت؛ تبیین جایگاه ذیحسابان در دستگاه های اجرایی و اجرای دقیق قوانین از مهمترين دغدغه های ذیحسابان است که در این راه باید حمایت شوند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان