fa-IRen-US
جستجو
شنبه, 27 شهریور,1400
Menu

جزئیات مطلب

برگزاری بیست و یکمین رویداد بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین CIFIT

در روزهای 8 الی 11 سپتامبر 2021 برابر با 17 الی 20 شهریورماه 1400

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری این رویداد همواره ضمن تمرکز بر معرفی سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی (FDI) و جهانی شدن، مشتمل بر مجموعه‌ای از رویدادهای دوجانیه تشویق سرمایه‌گذاری نظیر نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها، مذاکرات دوجانبه B2B، نشست‌های مهم تشریفاتی و سایر موارد می باشد.


رویداد امسال به صورت ویژه بر سرمایه‌گذاری، ائتلاف منابع جهانی، ارتقاء ساختارهای تشویق سرمایه‌گذاری، توسعه همکاری‌های تجاری و اقتصادی بین‌المللی و دستیابی مشترک به منافع حاصل از آن‌ها تمرکز دارد.

 

این رویداد همچنین با هدف ارتقاء جهانی شدن، تخصصی شدن و برندسازی ودر تداوم اقدام برای تقویت سه بستر «تشویق متقابل سرمایه‌گذاری»، «انتشار اطلاعات معتبر» و «شناخت روندهای سرمایه‌گذاری»، ابتکاراتی را از جمله در ارتباط با مدل‌های جدید توسعه با درنظر داشتن آثار متقابل توسعه داخلی و بین‌المللی ارائه خواهد کرد.

 

در نمایشگاه امسال؛ نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در گوانجو نیز از سوی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران شرکت خواهد کرد از صاحبان فرصتهای سرمایه گذاری و شرکتهای سرمایه پذیر ایرانی دعوت می گردد تا طرحهای پیشنهادی خود را برای ارایه در این رویداد از طریق پنجره واحد مندرج در سایت سازمان سرمایه گذاری برای بررسی و در صورت احراز شرایط لازم؛ انتخاب و ارسال برای ارایه در نمایشگاه  ارسال نمایند.


متقاضیان مشارکت در این رویداد می‌توانند ضمن مطالعه فایل زیر، از طریق آدرس ذیل نسبت به انجام ثبت‌ نام اقدام نمایند:

 

https://www.chinafair.org.cn/CifitSystem/english/#/ExhibitorProtocol

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری


 

انتخابگر پوسته

دی ان ان