fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 26 فروردین,1403
Menu

آرشیو اخبار

حجه الاسلام رضایی: مشارکت در انتخابات وظیفه ای همگانی

دوشنبه, 07 اسفند,1402 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

حجه الاسلام رضایی: مشارکت در انتخابات وظیفه ای همگانی

به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امام عصر (عج) و نیمه شعبان، جشنی در محل نمازخانه سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران برگزار شد که حجه الاسلام رضایی امام جماعت محترم سازمان در آن به سخنرانی پرداختند که مسئله ظهور و موضوع انتخابات از مهمترین موضوعات سخنان ایشان بود.

ایشان با اشاره به اینکه اعتقاد به ظهور باید حقیقی باشد، ابراز کردند که این اعتقاد باید نمود خود را در رفتار ما نشان دهد. به طور مثال عدالت علوی آرزوی ماست، اما باید طاقتش را داشته باشیم و در برابر فرمان امام خضوع  و اطاعت پذیری کامل داشته باشیم.

امام جماعت سازمان با اشاره به فرازهایی از نهج البلاغه، از شکوه حضرت امیر از مردم آن زمان حکایت نمودند و اعلام نمودند که عدم بصیرت و تشخیص به جای خواص و در زمان لازم، اثرات جبران ناپذیری دارد.

حجه الاسلام رضایی در بخش بعدی صحبت های خود با اشاره به حساسیت انتخابات سال جاری و اهمیت آن، تاکید نمودند که با افزایش امید و روحیه جهادی انتخابات پرشوری خواهیم داشت و همه اطرافیان را برای حضور و ایفای نقش با بصیرت دراین عرصه تشویق نماییم.

در پایان ضمن آرزوی توفیق برای همکاران، بیان نمودند که از خدای متعال خواستارم مجلسی قوی و انقلابی تشکیل شود که سبب رشد و ترقی و برکت برای ملت عزیز ایران شود.

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان