fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 05 تیر,1403
Menu

آرشیو اخبار

بازدید دکتر موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران از منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس

پنجشنبه, 06 شهریور,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه, اخبار برگزیده

/

بازدید دکتر موسوی معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران از منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس

ضمن برگزاری جلسه با مسئولین منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، در جریان مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاری مستقر در منطقه قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و به نقل از گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جناب آقای دکتر موسوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران روز پنجشنبه ششم شهریور 1399 در رأس هیأتی وارد منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس شده و ضمن برگزاری جلسه با مسئولین منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، در جریان مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاری مستقر در منطقه قرار گرفت.

جناب آقای دکتر موسوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران روز پنجشنبه ششم شهریور 1399 در رأس هیأتی وارد منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس شده و ضمن برگزاری جلسه با مسئولین منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، در جریان مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و سرمایه گذاری مستقر در منطقه قرار گرفت.

این سفر که با همراهی آقای عباس زاده مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی انجام گرفت، دکتر موسوی هدف از سفر به منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس را بازدید از واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری خارجی مستقر در منطقه و بررسی و رسیدگی به مشکلات مربوطه اعلام کرد.

در این جلسه مسایل مربوط به منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی، مسایل مالیاتی و بانکی و .. مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر موسوی ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران داخلی، یکی از راهکارهای توسعه منطقه و کشور را جذب حداکثری سرمایه گذاران و سرمایه گذاری های خارجی در کشور برشمرد. شایان ذکر است دکتر موسوی در این سفر از تعدادی از واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری خارجی مستقر در منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس بازدید به عمل آورد.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان