fa-IRen-US
جستجو
ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1403
Menu

آرشیو اخبار

ملاقات معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری با استاندار کردستان

شنبه, 15 آذر,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

ملاقات معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری با استاندار کردستان

در جهت تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی و مشوق ها و زمینه های توسعه همکاری های مربوط به سرمایه گذاری خارجی

پيرو هماهنگی های صورت پذیرفته، نشستی در روز شنبه مورخ 15 آذرماه جاری با حضور آقایان مرادنیا، استاندار کردستان، عظیم ملک، مدیر کل  امور اقتصادی و دارایی استان ، شهردار سنندج و تعدادی از نمایندگان سرمایه گذاران در محل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی  ایران، برگزار گرديد.

به گزارش روابط عموی سازمان سرمایه گذاری، در این نشست، رئیس کل سازمان سرمایه گذاری ضمن استقبال از حضور فعالان اقتصادی خارجی به ویژه کشورهای همسایه برای سرمایه گذاری در کشور و همچنین استان کردستان، آمادگی کامل برای حمایت و پشتیبانی از فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری آنها در استان کردستان را اعلام نمود.

ایشان در ادامه به تبیین سیاست های کلی کشور در تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی و مشوق ها و زمینه های  توسعه همکاری های مربوط به سرمایه گذاری پرداختند. 


در این نشست استاندار کردستان ضمن ارایه گزارشی از وضعیت سرمایه گذاری در آن استان و ظرفیت ها و پتانسیل  های جذب سرمایه گذاری به مشکلات و مسائل فراروی سرمایه گذاری اشاره نمود و خواستار مساعدت و تسهیل  بیشتر فرایند جذب سرمایه گذاری شدند.

در این ملاقات که آقای دکتر کوده ئی مدیرکل سرمایه گذاری خارجی سازمان حضور داشتند، دکتر موسوی نیز با تاکید مجدد بر حمایت همه جانبه و کامل از سرمایه گذاری خارجی، پیگیری و تسهیل و تسریع شرایط سرمایه گذاری را از اولویت های سازمان سرمایه گذاری برشمرد. 

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری
 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More
    دی ان ان