fa-IRen-US
جستجو
پنجشنبه, 03 اسفند,1402
Menu

آرشیو اخبار

در آستانه چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان هرمزگان؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی وارد بندرعباس شد

شنبه, 25 دی,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

در آستانه چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهور به استان هرمزگان؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی وارد بندرعباس شد

سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیئت همراه در آستانه چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهور محترم به استان هرمزگان، دقایقی پیش وارد بندرعباس شد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، خاندوزی در این سفر به نمایندگی از رئیس‌جمهوری به شهرستان‌ بندرلنگه سفر خواهد کرد و  به‌صورت چهره به چهره با مردم، اصناف و صاحبان واحد‌های تولیدی این شهرستان نیز دیدار خواهد کرد.
حضور در گلزار شهدا، بررسی مسائل و مشکلات مردم، صاحبان صنایع و معادن در حوزه‌های بانکی، بیمه‌ای، مالیاتی، اموال تملیکی، بورس و غیره، شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان‌ ازجمله برنامه‌های سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به استان هرمزگان است.
گفتنی است سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع، علی عادل عابدی نژاد داورانی مدیرکل دفتر امور استان‌ها، نظامی رئیس مرکز بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و محمدی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد، وزیر امور اقتصادی و دارایی را در این سفر همراهی می‌کنند. همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان میز ارتباطات مردمی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی نیز راه‌اندازی شده است.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More

    دی ان ان