fa-IRen-US
جستجو
یکشنبه, 30 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

بنا بر تصمیم هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار؛ ارائه تعهد نامه محضری از شروط تمامی مجوز های كسب و كار حذف شد

ﺳﻪشنبه, 24 اسفند,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار استانها

/

بنا بر تصمیم هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار؛ ارائه تعهد نامه محضری از شروط تمامی مجوز های كسب و كار حذف شد

بنا بر مصوبه هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار، اخذ تعهدنامه محضری از شرایط تمامی مجوزهای کسب و کار در مواردی که مستند به قانون یا مصوبات هیات وزیران نباشد، حذف می شود.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، این تصمیم در شصت امین نشست هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور اعضای هیئت، تشکل های بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط اتخاذ شد.
بنا بر این گزارش، در این جلسه، مجوزهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تصویب هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار رسید.

هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار ، در این نشست،  69 عنوان مجوز بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌های تابع آن به همراه شرایط، مدارک و هزینه‌های صدور آنها را به تصویب رساند.

تصویب 124 عنوان مجوز وزارت راه و شهرسازی به همراه شرایط، مدارک و هزینه‌های صدور آنها از دیگر مصوبات هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار بود.

بر این مبنا، هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار ، 8 عنوان مجوز سازمان حفاظت محیط زیست کشور و سازمان‌های تابع آن به همراه شرایط، مدارک و هزینه‌های صدور آنها را نیز به تصویب رساند.

تصویب  12 عنوان مجوز سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران و نیز 8 عنوان مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان‌های تابع آنها، بخش دیگری از مصوبات شصت‌امین جلسه هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار بود.

هیئت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب و کار، در ادامه، همچنین کلیه دستگاههای مذکور را مکلف نمود، درگاه تخصصی مجوزهای مربوطه را تشکیل داده و به درگاه ملی مجوزهای کشور متصل و مجوزها را بصورت بر خط صادر کنند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان