fa-IRen-US
جستجو
شنبه, 27 شهریور,1400
Menu

آرشیو اخبار

برگزاری بیست و یکمین رویداد بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین CIFIT

یکشنبه, 27 تیر,1400 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

برگزاری بیست و یکمین رویداد بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین CIFIT

در روزهای 8 الی 11 سپتامبر 2021 برابر با 17 الی 20 شهریورماه 1400

بیست و یکمین رویداد بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین (CIFIT) مطابق روال سنوات گذشته در روزهای 8 الی 11 سپتامبر 2021 (برابر با 17 الی 20 شهریورماه 1400) از سوی وزارت بازرگانی جمهوری خلق چین در شهر شیامن برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری این رویداد همواره ضمن تمرکز بر معرفی سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی (FDI) و جهانی شدن، مشتمل بر مجموعه‌ای از رویدادهای دوجانیه تشویق سرمایه‌گذاری نظیر نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها، مذاکرات دوجانبه B2B، نشست‌های مهم تشریفاتی و سایر موارد می باشد.


رویداد امسال به صورت ویژه بر سرمایه‌گذاری، ائتلاف منابع جهانی، ارتقاء ساختارهای تشویق سرمایه‌گذاری، توسعه همکاری‌های تجاری و اقتصادی بین‌المللی و دستیابی مشترک به منافع حاصل از آن‌ها تمرکز دارد.

 

این رویداد همچنین با هدف ارتقاء جهانی شدن، تخصصی شدن و برندسازی ودر تداوم اقدام برای تقویت سه بستر «تشویق متقابل سرمایه‌گذاری»، «انتشار اطلاعات معتبر» و «شناخت روندهای سرمایه‌گذاری»، ابتکاراتی را از جمله در ارتباط با مدل‌های جدید توسعه با درنظر داشتن آثار متقابل توسعه داخلی و بین‌المللی ارائه خواهد کرد.

 

در نمایشگاه امسال؛ نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در گوانجو نیز از سوی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران شرکت خواهد کرد از صاحبان فرصتهای سرمایه گذاری و شرکتهای سرمایه پذیر ایرانی دعوت می گردد تا طرحهای پیشنهادی خود را برای ارایه در این رویداد از طریق پنجره واحد مندرج در سایت سازمان سرمایه گذاری برای بررسی و در صورت احراز شرایط لازم؛ انتخاب و ارسال برای ارایه در نمایشگاه  ارسال نمایند.


متقاضیان مشارکت در این رویداد می‌توانند ضمن مطالعه فایل زیر، از طریق آدرس ذیل نسبت به انجام ثبت‌ نام اقدام نمایند:

 

https://www.chinafair.org.cn/CifitSystem/english/#/ExhibitorProtocol

 

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری


 

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

  • All
  • اخبار ویژه
  • اخبار برگزیده
  • اخبار استانها
More

    دی ان ان