fa-IRen-US
جستجو
دوشنبه, 31 اردیبهشت,1403
Menu

آرشیو اخبار

دکتر موسوی، معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران طرح های توسعه ای استان گلستان را مستلزم رونق صنعت گردشگری در این استان دانست

پنجشنبه, 17 مهر,1399 / دسته ها: اخبار, اخبار ویژه

/

دکتر موسوی، معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران طرح های توسعه ای استان گلستان را مستلزم رونق صنعت گردشگری در این استان دانست

از کتاب گلستان فرصتی برای سرمایه گذاری رونمایی گردید

دکتر موسوی در سفر خود به استان گلستان در جلسه ای که به همت اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان و با حضور مهندس کریمی معاون اقتصادی استانداری گلستان و کوهساری نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار شد، گفت: با توجه به زیبایی کم نظیر این استان، آب و هوا و طبیعت چهار فصل آن، وجود فرودگاه خوب، نزدیکی به منابع ثروت الهی، استقرار در مسیر زائران ثامن الحجج، هم مرزی با کشور ترکمنستان و در راس همه امور مردم نجیب این سرزمین، گردشگری مزیت این استان به شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان، موسوی در این جلسه که بخش اعظمی از مدیران اقتصادی استانی و فعالان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی نیز حضور داشتند با اشاره به این که خداوند نعمت را بر این سرزمین تمام کرده است، اظهار داشت: همتی مردانه و جهادین می طلبد که بر شاخص ها غلبه کنید و این استان مرزی را از فقر به غنا برسانید.


به عقیده وی استان های مرزی نباید فقیر باشند چرا که مرز یک پتانسیل پرقدرتی است به خصوص مرزی ارام و بی دردسر با ترکمن ها.
معاون وزیر اقتصاد خطاب به مدیران استانی از جذب سرمایه گذاران خارجی به عنوان یکی از مواردی که می توان با کمک آن عدد و رقم شاخص های کل و سرمایه گذاری را در استان احیا کرد یاد کرد و افزود: در این خصوص قانون محکمی وجود دارد و با ادامه این مسیر هیچکس جلودارتان نخواهد بود.


وی با بیان این که دیگر نمی توان بر منابع داخلی متکی بود، تصریح کرد: سرمایه گذاری میان بری بر حل و فصل این مشکل قدیمی و رسوب شده استان گلستان است لذا کمربندها را محکم ببندید و استان تان را آباد کنید.
موسوی با اشاره به این که بیش از 90 درصد بار اقتصادی و بودجه کشور را وزارت اقتصاد به دوش می کشد، افزود: از تمامی اقدامات به جا و مجدانه مدیران کل اقتصادی در استان گلستان تشکر می کنم فقط در جلب و جذب سرمایه گذار نگرانی ما این است که شما مجبور به مرتفع نمودن مشکلات در زمینه بخش های کشاورزی و صنعت نیز باشید.


وی خطاب به همکاران مرکز خدمات سرمایه گذاری گفت: خوش رویی را پیشه خود سازید و بر این امید هستیم که روزی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خانه امید سرمایه گذاران شود.


وی در این نشست صمیمی با سعه صدر به مطالبات و مشکلات تمامی سرمایه گذاران حاضر در جلسه که در پروسه سرمایه گذاری خود دچار مشکل بودند به بحث و گفتگو پرداخت

در پایان جلسه از کتاب گلستان فرصتی برای سرمایه گذاری رونمایی گردید.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

Print

/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

دی ان ان